POZOR - změna bankovního účtu. Nové číslo bankovního účtu je 336808070/0300.

Obaly

Naše výrobky dodáváme v různých typech obalů. Při výběru materiálu obalu klademe důraz na kvalitu a bereme v úvahu zamýšlené použití produktu. Volíme takové obaly, které uživatelům umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci a v neposlední řadě splňují požadavky na přepravu nebezpečných látek.

Lahve a uzávěry jsou před použitím vždy dokonale vymyty a dekontaminovány od nežádoucích nečistot.

Nejčastěji k balení používáme tmavé nebo transparentní HDPE lahve, tmavé nebo transparentní skleněné borosilikátové lahve a LDPE, PTFE, PP, PS lahve.

Certifikované referenční materiály řady Blue line jsou dodávány zatavené v znovuuzavíracích hliníkových sáčcích. Ostatní referenční materiály jsou baleny do PE fólie.

Zabalený referenční materiál Zabalený referenční materiál

Objemy

Naše výrobky nabízíme v široké řadě objemů, standardně od 25 ml do 500 ml, v případě zakázkových roztoků může být objem i větší. Pevné matricové referenční materiály nabízíme obvykle v balení od 40 g do 80 g. Nabízené objemy jsou vždy specifikovány u jednotlivých skupin výrobků.

Jak objednat

Všechny naše výrobky si můžete jednoduše objednat prostřednictvím našeho e-shopu, e-mailem nebo poštou. Stačí si vybrat kód výrobku, požadovaný objem a počet kusů. Naši obchodní zástupci Vám obratem zašlou potvrzení objednávky.

Pokud si nevíte rady, specifikujte své požadavky a naši pracovníci Vás budou kontaktovat s nabídkou řešení.

Objednací číslo vodných referenčních materiálů je vytvořeno z kódu výrobku a objemu.

Jak vytvořit objednací číslo?
Kód výrobku Objem v ml
AN90011N 100
Objednací číslo
AN90011N-100

Přeprava

Převážná většina našich výrobků je klasifikována jako nebezpečná a je nutné dodržovat pravidla pro přepravu. V případě, že přeprava vyžaduje speciální podmínky, si vyhrazujeme právo vybrat odpovídající přepravní službu.

Skladování

Výrobky musí být skladovány a uchovávány v originálních obalech za podmínek stanovených výrobcem. Výrobce zaručuje uvedenou dobu použitelnosti a dobu platnosti pouze za předpokladu, že je s materiálem odborně manipulováno. Konkrétní podmínky skladování a nakládání jsou uvedeny v dokumentaci jednotlivých výrobků.

Doba použitelnosti je doba, po kterou si RM uchovávají své certifikované nebo přidělené hodnoty v rozmezí jim přidružených nejistot.

Doba platnosti (exspirace) je doba, po kterou výrobce RM zaručuje stabilitu RM od jeho otevření (v rámci doby použitelnosti RM) a je vyjádřena jako konkrétní datum.

Podmínky použití

Výrobky společnosti ANALYTIKA®, spol. s r.o. jsou určeny pouze pro laboratorní použití. Nejsou určeny k výrobě léků, potravin nebo pro domácí použití. S produkty smí manipulovat pouze kvalifikovaný personál.

Odpovědnost za bezpečnou manipulaci s výrobky a jejich používání spočívá výhradně na kupujícím nebo uživateli.