Omezení provozu - od 22. do 28. července bude probíhat celofiremní dovolená, což může mít za následek zdržení expedice některých objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.

Referenční materiály

Žádné položky, které by splňovaly kritéria výběru nebyly nalezeny

Hodnota pH

Žádné položky, které by splňovaly kritéria výběru nebyly nalezeny

Referenční materiály pHanal™ pro měření pH

K přípravě uvedených CRM jsou použity výchozí materiály (sloučeniny) o nejvyšší možné čistotě a deionizovaná voda o elektrické rezistivitě ~ 18 mS.cm, filtrovaná přes membránový filtr o velikosti pórů 0,22 µm. Kvalita výsledného produktu je ověřována metodami ve shodě s postupy definovanými v normě ČSN EN ISO/IEC 17025. Ke každému certifikovanému referenčnímu materiálu je vydán Certifikát CRM, který je formulován v souladu s Pokynem ISO 31.

Certifikované referenční materiály pro měření pH

Certifikované referenční materiály pHanal™ slouží pro kalibraci přístrojů měřících pH a pro validaci a verifikaci analytických metod stanovujících pH. Certifikované referenční materiály jsou vyráběny na základě akreditovaných postupů v rozsahu akreditace podle normy ČSN EN ISO 17034 a jsou certifikovány na základě gravimetrické přípravy.

Jedná se o základní pufry pro velmi přesná měření formulované IUPAC a NIST, navázané na SRM NIST a tímto na mezinárodní stupnici IUPAC

Referenční materiály pro měření pH

Referenční materiály pHanal™ jsou určené k rutinnímu stanovení pH. Jsou vyráběny na základě akreditovaných postupů v rozsahu akreditace podle normy ČSN EN ISO 17034. Hodnota pH a její nejistota je referenčnímu materiálu přidělena na základě gravimetrické přípravy. Roztoky jsou dodávány také v barevně kódované variantě