Description

Přemostění řadových modulů labX, šířka 800 mm (bez pracovní desky) určené pro práci vstoje anebo vsedě. Vyžaduje napojení mezi dva moduly o stejné výšce se stojinami.
AB20
Availability upon request
6 050,00 CZK excl. VAT
+
Features
Description
Documents
Product inquiry
Barva (RAL):
RAL9016 bílá labX
Hloubka (mm) vnější:
800
Materiál:
antikoro ocel, prášková úprava
Max ks na modul police labX:
-
Nosnost P (kg):
50 kg
Pevná police:
NE
Počet kusů na modul:
-
Šířka (mm) vnější:
800
Výška (mm) vnější:
-
Zásuvka plnovýsuv:
NE

Laboratorní modul labX vyrobený z povrchově upraveného nekorodujícího ocelového plechu o tloušťce 1mm opatřeného chemicky odolnou práškovou barvou. Moduly jsou vhodné do provozních, chemických i mikrobiologických laboratoří, charakter a kvalita materiálu umožňuje dokonalou údržbu. Modul lze jednoduchým a vratným způsobem připojit k dalším modulům a vytvářet flexibilním způsobem pracovní místa dle požadavků uživatele. Základní modul obsahuje 1x "korunu" 800(š)*800(h)mm  a 1x "korunu" 400(š)x800(h)mm s otvory pro vývody médií a kryt úložného prostoru. Modul je vhodný pro práci v sedě.

Modul lze vybavit:

  • policí nad pracovní plochu (M4,M8)
  • elektrickou zásuvkou, výstupy pro media (plyn, voda atd.)

Modul nelze vybavit:

  • pevnou policí (L6,L61), max 2ks
  • výsuvnou policí (L1,L11), nosnost 50kg, max 2ks
  • zásuvkou velkou (L2), nosnost 50kg, max 2ks
  • zásuvkou malou (L4), nosnost 50kg, max 4ks

K modulu je nutné doobjednat pracovní desku, které nabízíme ve dvou variantách materiálů dle charakteru použití a požadované odolnosti materiálu:

  • CP kompaktová pracovní deska - jedná se o kompozit melaminové pryskyřice MAXresistance, která je vhodná především do přístrojových laboratoří, vzhledem k nižší chemické a teplotní odolnosti a naopak vyšší mechanické odolnosti
  • CER smaltovaná keramická pracovní deska - jedná se o keramickou desku pokrytou vrstvou chemicky a teplotně odolného materiálu se záchytnými hranami s otvory a průchodkami pro instalaci konzol pro M4, M8, která je vhodná do agresivního chemického prostředí, mikrobiologických a klinických laboratoří díky své vysoké chemická a teplotní odolnosti a snadné údržbě

Didn't find the document you were looking for?

Continue here