TECHNICKÁ PODPORA

OBALY

Naše výrobky dodáváme v různých typech obalů. při výběru materiálu obalu klademe důraz na kvalitu, bereme v úvahu zamýšlené použití produktu. Volíme takové obaly, které uživatelům umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci a v neposlední řadě splňují požadavky na přepravu nebezpečných látek.

Lahve a uzávěry se před naplněním odmastí detergentem, proplachují deionizovanou vodou a poté dlouhodobě dekontaminují ve zředěné vysoce čisté HNO3 nebo HCl. nakonec se několikanásobně vypláchnou deionizovanou vodou a vysuší.

Nejčastěji k balení používáme tmavé nebo transparentní HDPE lahve, tmavé nebo transparentní skleněné borosilikátové lahve a LDPE, PP, PS lahve.

Zabalený referenční materiál Zabalený referenční materiál

OBJEMY

Naše výrobky nabízíme v široké řadě objemů, standardně od 25 mL do 1,000 mL, v případě zakázkových roztoků může být objem i větší. Nabízené objemy jsou vždy specifikovány u jednotlivých skupin výrobků.

JAK OBJEDNAT

Všechny naše výrobky si můžete objednat prostřednictvím emailu, faxu či pošty. Stačí uvést kód výrobku, požadovaný objem a počet kusů. Naši obchodní zástupci Vám obratem zašlou potvrzení objednávky.

Pokud si nevíte rady, specifikujte své požadavky a naši pracovníci vás budou kontaktovat s nabídkou řešení.

Objednací číslo výrobku je vytvořeno z kódu výrobku a objemu.

Jak vytvořit objednací číslo?
Kód výrobku Objem v ml
AN90011N 100
Objednací číslo
AN90011N-100

PŘEPRAVA

Převážná většina našich výrobků je klasifikována jako nebezpečná a je nutné dodržovat pravidla pro přepravu. V případě, že přeprava vyžaduje speciální podmínky, jsou požadavky na přepravu uvedeny v dokumentaci u konkrétních výrobků.

SKLADOVÁNÍ

Výrobky musí být skladovány a uchovávány v originálních obalech za podmínek stanovených výrobcem. Výrobce zaručuje uvedenou dobu použitelnosti a exspiraci pouze za předpokladu, že je s materiálem odborně manipulováno. Konkrétní podmínky skladování a nakládání jsou uvedeny v dokumentaci jednotlivých výrobků.

Doba použitelnosti je doba, po kterou si CRM a RM uchovávají své certifikované nebo přidělené hodnoty v rozmezí jim přidružených nejistot.

Exspirace je doba, po kterou výrobce RM zaručuje stabilitu RM od jeho otevření (v rámci životnosti RM) a je vyjádřena jako konkrétní datum.

PODMÍNKY POUŽITÍ

Výrobky společnosti ANALYTIKA®, spol. s r.o. jsou určeny pouze pro laboratorní použití. Nejsou určeny k výrobě léků, jídla nebo pro domácí použití. S produkty smí manipulovat pouze kvalifikovaný personál.

Odpovědnost za bezpečnou manipulaci s výrobky a jejich používání spočívá výhradně na kupujícím nebo uživateli.

Člen EURACHEM-CZ a Spektroskopické společnosti Jana Marka Marci

Copyright © 2016 ANALYTIKA®, spol. s r.o. | All Rights Reserved